Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Ne Itali Kur Shkova

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Në Itali,me skaf unë shkova
edhe prindërit,i helmova(x2)

U gabova,u gabova me të dashurin une shkova(x2)

O më prempoj,që më dashuronte
për para ai më donte

Më premtoi moj,që më dashuronte
për para ai më donte

Nuk e besoja,nuk e besoja
si prostitutë të punoja(x2)

Oooooooouuooo,ouuuuuuooooooo fati im(x2)

Si prostitutë moj,unë po punoj
ti nuk e di,si do të përfundoj(x2)

Mallkuar qofsh,dashnori im
që u talle me fatin tim(x2)

Oooooooouuooo,ouuuuuuooooooo fati im(x2)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)