Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rozana Radi - Kallma Cigaren

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kallma cigren paj qe te tregoj me ma ithu nana guhe te shkrtuoj prej markit tan zemr po ithon,.
un nane tan nuk do ta idhnoj do ti qes kafe qaj em limo prej amrk tan zemr me gufonn....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)