Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Eja Në Errësirë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ishe vetmuar përapra syve të mi po për një çast të papritur humbe në errësir për ty moj për ty më ri nën kujtes më thuaj se më do të lutem më thuaj të të pres

ref: Eja në errësirë më dogji malli për ty se pas teje skam tjeter dashuri
eja ne errësir me dogji malli për ty se pas teje skam tjetër dashuri ohooooo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)