Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Kola - Në Je Miss A Je Perri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Vetëm fjalë na shkoj dita
Veç mendime më thotë
Të gënjen ty pasqyra
Me naze rrugës shkon,
Ndoshta mis të duket vetja ty e s'pyet për njeri

Ref.
Ktheje kokën vajz ti pas
Nga meraku unë po plas
Mendo pak për mua ti
Ma fal mua dashurin

Ktheje kokën vajz ti pas
Ndali hapat e rrim pak
Në je mis a je peri
Kjo zemra ime e di

Ato hiret e tua sytë e mi i verboojnë
Tani jam i dashuruar e s'mundem të duroj
Ndoshta mis të duket vetja ty e s'pyet për njeri

Ref.
Ktheje kokën vajz ti pas
Nga meraku unë po plas
Mendo pak për mua ti
Ma fal mua dashurin

Ktheje kokën vajz ti pas
Ndali hapat e rrim pak
Në je mis a je peri
Kjo zemra ime e di

Ref.
Ktheje kokën vajz ti pas
Nga meraku unë po plas
Mendo pak për mua ti
Ma fal mua dashurin

Ktheje kokën vajz ti pas
Ndali hapat e rrim pak
Në je mis a je peri
Kjo zemra ime e di

Ref.
Ktheje kokën vajz ti pas
Nga meraku unë po plas
Mendo pak për mua ti
Ma fal mua dashurin

Ktheje kokën vajz ti pas
Ndali hapat e rrim pak
Në je mis a je peri
Kjo zemra ime e di
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)