Më mbaj mend (për 1 muaj)

Machiato Band - Pas Saj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
diqka me thot se ty te kam afer diqka me thot ti po vjen si athere ne ruge me del ti pa prtiur si kur vetim me shqeteson une nuk te flas por mbrenda meje diqka mu ndal per nje qast eja me perqafo me thuaj se me dooo mu afro eja mos u mundo per ne koha sbaron per ne koha smbaron..............

Diqka me thot se tash jam vonuar treni me shkoj ajo shikon si nje te huaj me sme do sa do te doja prap ta kthej at takim sikur ne fillim te jet do te pranoja gjdo qe veq pran saj te jem dhe njehere.
REF:
eja me perqafo me thuaj se me dooo mu afro eja mos u mundo per ne koha sbaroj per ne koha smbarojj.....

eja me perqafo me thuaj se me doo mu afro eja mos u vono per ne koha vazhdon vazhdon
eja me perqafo me thuaj se me me do o jeee eja mos u vano per ne koha vazhdon per ne koha smbaron...............
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)