Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Tash Prej Meje U Largove

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
i vetmuar un u rrita
lumturi vetes si dita
i vetmuar un u rrita
lumturi vetes si dita
more rrugen u largove
pse moj shpirt ti me harrove
more rrugen u largove
pse moj shpirt ti me harrove

refr:
tash prej meje u largove
zemren time e lendove
dhimbjet tmija ti mi shtove
dashnin tjetrit ja dhurove
2x

Tere naten enderrat mundojn
per dashruin ata spushojn
Tere naten enderrat mundojn
per dashruin ata spushojn
vetem hena me shoqeron
ftyren tane ma kujton
vetem hena me shoqeron
ftyren tane ma kujton

refr:
tash prej meje u largove
zemren time e lendove
dhimbjet tmija ti mi shtove
dashnin tjetrit ja dhurove
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)