Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Largohu Largohu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
vajzen qe kam dashuri
prind e saj e kan feju
prind e saj ma kan tradhtu
me tjeter djal e kan martu

(ref 2x)
largohu largohu shko atje
ti mais per mua nuk je
se tash ti mu me tradhtove
tjetrin dashurove

tash per mua nuk ka jete
pa dashnoren un kam mbet
tash e dashur je e qete
tash per ty nuk jam tuj vet

(ref 2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)