Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Po Pi Raki

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
po pi raki po pi raki
vuaj dhe kendoj
kenga ime ka nje dert
dashnojra m´harroj

askush hallin nuk ma din
prandaj pi raki
kenga ime ka nje hall
dashnorja m´la ne rini

(ref 2x)
rini oj rini
ku ma humbe at dashni
rini oj rini
c´kam me vyn kjo pasuri pa ty

pa ty pa ty oj rini
ku ma humbe at dashni
rini oj rini
e kam dasht si syt e mi

rini oj rini
ku ma humbe at dashni
rini oj rini
c´kam me vyn kjo pasuri
pa ty ?
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)