Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flaka Krelani - Shpirti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Degjoj si e hutuuar tingujt e qa`kurduar,
dua t`prodhoi muzik per ti eleminuar
kerkoj inspirim per shpirtin tim si një aktore n`holliwuudin timm.

N`labratore ti prodhoj formulën
si një shpirt real në hupsimbifuren kerkoj në imagjinat qe ty t`rrezaton thell n`shpirt ty t`apasionoi

ref: unë dua të jap shpirt qe tingujt ti pastroj si nje hynjesh
kohen ta shpetoj dua t`jap shpirt qe tingujt ti pastroj si nje hynjesh qe kohen ta shpetoj uuuuuooojj.!

mirtojm me hijet kur ti mungon
sharmin tim ka mbertotret kur pushtojn e pasqyra te me thyhet fati prap dot aspiroj

luftoj me immmmmazhinn tim qe ne ty un te ndikoj kthehem prap un lutem lutemmm qe ne rrug te drejt un te sfiidojj

ref: - unë dua të jap shpirt qe tingujt ti pastroj si nje hynjesh
kohen ta shpetoj dua t`jap shpirt qe tingujt ti pastroj si nje hynjesh qe kohen ta shpetoj eiiiiiiiiiiiiieiiiiii.!!

unë dua të jap shpirt qe tingujt ti pastroj si nje hynjesh
kohen ta shpetoj dua t`jap shpirt qe tingujt ti pastroj si nje hynjesh qe kohen ta shpetoj
uuuuuu...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)