Kengetare Te Ndryshem - Dola Npenxhere

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I

2x
dola npenxhere aman aman
syrin kur ta pashe o
2x
qova i gote raki aman
mashallah te thashe

II

2x
mashallah te thash aman aman
mashallah te thash e
2x
cuni eshte i vogel aman aman
sa ka ra nevdae

III

2x
dola npenxhere aman aman
me syrin e zi
2x
o spo mundem me te than
nty jam ra ndashnie
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)