Kengetare Te Ndryshem - Me Se Shumti Mu Dhimt Nana

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I

2x
me se shumti mu dhimt nana
se zen gjumi sa teshte nata

refreni 2x

hajt moj nane mos kij merak
pasha ty jam ba rahat

II

2x
tuj jetu tuj ba sefa
nana e mjera qan me lot

refreni2x

hajt moj nane mos kij merak
pasha ty jam ba rahat

III

2x
perendia me ka denu
ne gurbete une me jetu

refreni 2x

hajt moj nane mos kij merak
pasha ty jam ba rahat
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)