Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qendrim Lutfiu - Pulsi Qe Ritmon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ku do që ti të shkosh unë prap do të gjej
Sa i mbylli syt ti tek unë vjen
Beli hollë që ti lakon do ta mbaj pa shtrëngim
Ky vegim s'po duron o syri im.

S'ka ilaq për mua në gjithë këtë botë
Vetëm puthja jote do më shëroj

Ref:
Herët apo më vonë ti prapë do e kërkosh Pulsin e fortë që të ma qetësosh

Herët apo më vonë ndoshta do e kuptosh sa shumë t'adhuron të do ky plus qe ritmon

Me një të shikuar sikur gjithçka më falë
Gjaku më ka vluar o mos më ndal
beli hollë që ti lakon do ta mbaj pa shtrëngim ..
Sa lart ky puls ritmon për ty dashuri

Ska ilaq për mua në gjithë këtë botë vetëm puthja jote do tmë shëroj

Bis (2x)
Herët apo më vonë ti prap do e kërkosh Pulsin e fortë që të ma qetësosh

Herët apo më vonë ndoshta do e kuptosh sa shumë t'adhuron të do ky Plus qe ritmon.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)