Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Tring Zilja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REF:
Tik, tak, tik, tak ne krahrorin tim
tik, tak, tik, tak zemra gjith gëzim
tik, tak, tik, tak ne kraharorin tim
me Orën po vrapojmë

Tring zilja, Tring zilja
Zilja Tringëllon, tring
Tring zilja, Tring zilja
Zilja Tringëllon, tring

REF:
tik, tak, tik, tak ne krahrorin tim
tik, tak, tik, tak zemra gjith gëzim
tik, tak, tik, tak ne kraharorin tim
me Orën po vrapojmë

REF:
Tring zilja, Tring zilja
Zilja Tringëllon, tring
Tring zilja, Tring zilja
Zilja Tringëllon, tring (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)