Më mbaj mend (për 1 muaj)

Metamorf - Epoka E Mjegullnajave

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ferr
*hap syt e shoh
*nuhas e ndjej
xhdo gj qe mrrethon i shembellen
*zhgerryhem ne lluc
*endem ne terr
*materializimi i zotit ne derr
gjinkallat po kendojn
*det me dallg
*e qiell me re
jeta emrin merr nga ne
gjak i ri ne zemrat tona po rreh
* hedhim sot hapin e par
*emrin ton shkruar me zjar
*drejt se ardhmes sot ne ecim krenar
*
ankth
*nuk ka me ggjum
*jam lodhur shuuuume
*nuk di se ku po r jo ne pun
*djersa u be lum
*kafeja llum
*ndihem si plak
*ndaj mjaft
*do mbaj qendrim
*me zduroj dot
*kuptimi merr vlere kur reagon me vjen cudi
*smund ta besoj
*si e lash derrin te behej zot
SHPALL SE FATI sEGZISTON
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)