Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djemte E Detit - Endrrat Qe Per Ty I Thura

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nje kongjill paksa te shuar
Ti e fryve vec nje here
Tani nga dhimbjet mos druaj
Afer zjarrit ndezur qe kaq shume te djeg
Tani nga dhimbjet mos druaj
Afer zjarrit ndezur qe kaq shume te djeg

Sa shume qe kam gabuar
Si s'me shkoi aspak ne mendje
Se endrrat qe per ty I thura
Do me jepnin kaq shume dhembje

Sa shume qe kam gabuar
Si s'me shkoi aspak ne mendje
Se endrrat qe per ty I thura
Do me jepnin kaq shume dhembje

Thelle ne shpirtin tim
Per ty thura shume endrra
Mendova s eerdhi koha
Dhe I lashe te lira te
dilnin nga zemra
Mendova s eerdhi koha
Dhe I lashe te dilnin nga zemra

Sa shume qe kam gabuar
Si s'me shkoi aspak ne mendje
Se endrrat qe per ty I thura
Do me jepnin kaq shume dhembje

Sa shume qe kam gabuar
Si s'me shkoi aspak ne mendje
Se endrrat qe per ty I thura
Do me jepnin kaq shume dhembje
Sa shume qe kam gabuar
Si s'me shkoi aspak ne mendje
Se endrrat qe per ty I thura
Do me jepnin kaq shume dhembje

Sa shume qe kam gabuar
Si s'me shkoi aspak ne mendje
Se endrrat qe per ty I thura
Do me jepnin kaq shume dhembje

Sa shume qe kam gabuar
Si s'me shkoi aspak ne mendje
Se endrrat qe per ty I thura
Do me jepnin kaq shume dhembje

Sa shume qe kam gabuar
Si s'me shkoi aspak ne mendje
Se endrrat qe per ty I thura
Do me jepnin kaq shume dhembje
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)