Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besjani - Hajt Moj Gru ...

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shuje diriten edhe fli mos me prit se nuk dot vij mbylle deren ti moj gru sonte shum kam me u vonu

Ne saba une ndoshta do te vij pa merak se me shok kam me pij

ref.2
Hajt moj gru rri rehat per mu mos u ban merak sonte seq kam nje siklet me ardh ne shpi se kam njet

Gruja jem don me u tranu pse ne shpi sdu me shku se din ajo hallin tem se shum ne shpirt kam helm ah moj gru ma mir e ke mem prit skam ku shkoj vij sat zbardh kjo drit

ref.3
Hajt moj gru rri rehat per mu mos u ban merak sonte seq kam nje siklet me ardh ne shpi se kam njet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)