Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Qytetet E Mia

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti me thuaj ku je tani
ti une dua te vij tani
atje ku je ti
ti qe kilometra snjeh
ti sa kujtime qytetesh ke
ku jetuam ne erdha erdha te te gjej

REFRENI
Prishtina te dua
aty ku je ti do vij un gjithnji
Tetova e dashur
me tha se ketu ke renj edhe ti
Tirana nena ime te dua dhe ty pa ty ska kuptim i dua qe te gjitha qytetet e mia ku jeton dashuria

ti qe kilometra snjeh
ti sa kujtime qytetesh ke ku jetuam ne
erdha erdha te te gjej
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)