Korab Shaqiri - Vetem Ti (Ta Kam Falur Dashurinë)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
kush me flet si ti moj zemer
kush me puth si ti ne ender
kush me mbush plot dashuri
vetem ti
vetem ti
ti je nota e par e kenges
ti je zeri im i zemres
kush me mbush plot dashuri
vetem tiii..

Ref:Ta kam falur dashurin
në qdo stinë
dashuriaa ime
ta kam rujt besnikrin,fshetesin
dielli zemres sime

Ta kam falur dashurin
në qdo stinë
dashuriaa ime
ta kam rujt besnikrin,fshetesin
dielli zemres sime

zemer mka mar malli per ata sy
dhe sonte,a sa kisha dasht te jem me ty
kush me vjen qdo nat ne ender
kush me shkrin si ti moj zemer
kush me mbush plot dashuri
vetem ti
vetem ti

ti je nota e par e kenges
ti je zeri im i zemres
kush me mbush plot dashuri
vetem ti

Ta kam falur dashurin
në qdo stinë
dashuriaa ime
ta kam rujt besnikrin,fshetesin
dielli zemres sime

Ta kam falur dashurin
në qdo stinë
dashuriaa ime
ta kam rujt besnikrin,fshetesin
dielli zemres sime

zemer mka mar malli per ata sy
dhe sonte,a sa kisha dasht te jem me ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)