Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bonsaton - Diss Sela A.k.a Boszman

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
BonSaTon Paranojak Hetus yeah per selakin boskarin familjen zdrali karit yeah rap of street 2 0 0 9

BonSaTon

Kategoria e dopt ka nis kryt me qu
deri tash kesh i qet sa kesh koqe tu lu
tash spo du mo me nejt krejt raperat tu flejt
do qe i ngoj sma qojn karin non stop veq tu rejt
e kom vrejt sjan kerka ja hupen vleren hip hopit
ma shum kengtar se kurva reth globit
une gangsta un kshtu un ashtu e qishtu
tash t´kallzoj qa karin je ja kom nis me eksplodu
bulaq me pjes t´madhe ti bon rap veq per veti
ty t´njohin 200 veta e mu krejt mileti
ti i shan prizrenalit shkojsh e kapesh ka prishtina
e shan balin qe ec mo tan vjen dita
na shina prap e hupe at qellim arsyje ska ma te na
kriminel ti e din te na ska bLa bLa bLa
Fis´Ko TeMa KinG respect 029
BonSaTon ka vllazni laliksin nkrah e kom

ReF:(2x) BonSaTon

Mos u qart kur e ngon kto e banem veq per ty
beati vjedhun texti jon ja kom msy me ta kthy
zdu mu shty as me shit bole veq met kallzu qe je pidh
na e bonem keshill T´lutna SeL mos u dridh

HeTuS

Hetus n´ket loj Hetus per gjethqka
Hetusi zdin me rejt Hetusi din met vra
Hetusi ti qin krejt Hetusi mun met shkel
Hetusi osht Hetus Hetusi nuk ka sel
Hetusi e ka krahin Hetusi ka reth
Hetusi ka bataljon ka me pas gjeth
Hetus BonSaTon BonSaTon Hetus
kampion edhe msus per ksi si ti jam shkatrus
ski me pa hajer mo tu ka qi krejt kjo fam
ha mut sa dush nenqim veq gabo edhe sham
ky sosht diss osht kshill men mu mush me qet sen
ti ri n´gjermani mos gabo me ardh n´prizren
ski qka lyp n´ket ven ti kalli haverat
ti ri me benzin ju qi amaterat
per her t´fundit ni sen ka me ta qi at emen
ti qije nanen tone un ta qi ty at femen

ReF:(2x) BonSaTon

Mos u qart kur e ngon kto e banem veq per ty
beati vjedhun texti jon ja kom msy me ta kthy
zdu mu shty as me shit bole veq met kallzu qe je pidh
na e bonem keshill T´lutna SeL mos u dridh

Paranojak

Hera par n´mikrofon me Hetus e BonSaTon
direkt vi me diss kriminelin e kom
skom qa me than qe je pidh e din te ton
ti je trim o nenqim je trim n´mikrofon
shan plagen plus minus ski marr spoj me sene
Paranojak dhe haverat o tut prit n´prizren
te gjith dostat e prishtines edhe adhurust e tu
edhe ty me gjeth ta kur si la pa i shkatru
nese ti mo e hangre puna jote mo e pat
ti fole hangre mut un ta bona shah mat
a ki naj potest me lujt tentom sa dush me gjujt
un spo du shum me shajt se kom njet as me shujt
tash qije motren tane fmija i karit je
un jam njeri zotit edhe vet e sheh
muj me bo be une n´qaf ko met pre
leje qe ko met shkatru qetasht e kom pernime

ReF:(2x) BonSaTon

Mos u qart kur e ngon kto e banem veq per ty
beati vjedhun texti jon ja kom msy me ta kthy
zdu mu shty as me shit bole veq met kallzu qe je pidh
na e bonem keshill T´lutna SeL mos u dridh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)