Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Ma Mir Me Ty E Fukara

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa lot kam derdh une per ty
sa shum te kam dashur

Ref 3 :
Me mir me ty dhe fukara
se sa pa ty e i pasur

Nje dit une po pija me shoqeri
ndodhi per ty me thane
e ngrita shishen me raki
lotet ne faqe mranë
e ngrita shishen me raki
lotet ne faqe mranë

Ref 8 :
Me mir me ty dhe fukara
se sa pa ty e i pasur

st 3 :
te gjitha shoqet te kan inat
pse une ty te dua

te rri me ty apo te shkoj
kete ti spo ma thua
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)