Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Naten Vone

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Naten vone
n´bulevard kalojme te qeshur bashke e larte yjet ndrijne naten vone
para nesh shohim agimin
se per ne
nis jete e re mes endrrave endrrave
ooooo
naten vone
rri ne dhome sa shiu bie fort
e n´qiell shkrepetin
me kane fol te ndahem teje
por me vlon
n´krahnor nje ndjenje qe me pushton
me frymzon

Bashke ne ecim neteve bashke
ne vargjet e poeteve tane
ne ecim n´jeten e viteve
te dy bashke
o naten vone

ja pers´ri kalojme te qeshun bashke
e larte yjet ndrijne
para nesh shohim agimin
se per ne
nis jete e re mes endrrave mes endrrave

Bashke ne ecim neteve bashke
ne vargjet e poeteve tane
ne ecim n´jeten e viteve
te dy bashke
o naten vone

naten voneeeeeeeeee
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)