Më mbaj mend (për 1 muaj)

Joana - Pa 2

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ajo, se besoj duhet ta dije e tradheton
cfare e pe ti, c'fare nga ti eshte faji jot
ti bere nje levizje t'gabuar, me mua
s'ka kohe kot mundohesh te te fal s'je me
as imi as i saj, nga ajo
nuk mundem si me pare te te dua
e ke kuptuar

Si nje mike s'mund te jem me ty
e me mire i vetem se me dy
oooouuoooo
zemer e di me fal duhet te vuash
oooouuoooo

Si nje mike s'mund te jem me ty
e me mire i vetem se me dy
oooouuoooo
zemer e di me fal duhet te vuash
oooouuoooo

(zemer e di me fal duhet te vuash ooo0uuoooo)

Ke do, nese zgjedh ti ke do mbash, me do
per aq kohe sa rrinim bashke me kot
nuk dite si te sillesh me mua, i deshtuar

Mendon se do mundem te te fal, kujton
ishte bukur kur ma thane ti shko
e humbe gjithcka kemi krijuar, sa i zgjuar

Si nje mike s'mund te jem me ty
e me mire i vetem se me dy
oooouuoooo
zemer e di me fal duhet te vuash
oooouuoooo

Si nje mike s'mund te jem me ty
e me mire i vetem se me dy
oooouuoooo
zemer e di me fal duhet te vuash
oooouuoooo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)