Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Tafani - Doktor Jam Semure

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kape kape
Te ndjeki epshin nat per nate
Xhaxhi doktorri
Kape kape

Te ndjekim epshin nat per nate
Xhaxhi doktorri
Kape kape

Doktorr jam semur
Kam shum temperatur
Kafshoj buzen
Po qmendem nga puthjet
E embela ne gjum

Doktorr jam semur
Kam shum tempratur
Kafshoj buzen
Po qmendem
Nga puthjet
E embela ne gjum

Trupin kam te nxeht
ilaqin e din vet
Dua epshin te shkrihem
Ne ket bot
Zemer te nxet

a a a puq puq puq .......

Me puq me puq
Afrohu lepurush i kuq
Me puq puq
Te ndjeki epshin
Maksimum si prush

Te ndjekim epshin nat per nate
Xhaxhi doktorri
Kape kape

Doktorr jam semur
Kam shum tempratur
Kafshoj buzen
Po qmendem
Nga puthjet
E embela ne gjum

Doktorr jam semur
Kam shum tepratur
Kafshoj buzen
Po qmendem nga
Puthjet e ambla
Ne gjum

Trupin kam te nxet
ilaqin e di vet
Dua epshin te shkrihem
Ne ket bote zemer te nxet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)