Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Djali Jon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E djali jon aman aman
hajde drite e hones
aman drite e hones
i qesh ftyra nones
i qesh nuri babes
i qesh nuri babes
te gjithe mixhe e shoke
aman aman
ketu kemi ardhe ooo
ketu kemi ardhe
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)