Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Dauti - Falje Mos Kerko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Lindi Djelli kur u zhduke ti
Ik tani se vetem po rri
Dua jet nuk dua anarki
mos mendo se vuaj per ty

lamtumir te thash shum her
por tani mos tpafsha asnjeher

falje mos me kerko
sa ma larg tash ti shko
sdua me qe ta di
se ku je tii tani

falje mos me kerko
sa ma larg tash ti shko
sdua me qe ta di
se ku je tiiii..

kam besu saher me the te du
ti kam fal krejt qka ke kerku
un kerkova nje cop lumturi
mbeta veq me lot ne sy

Lamtumir te thash shum her
por tani mos tpafsha asnjeher

falje mos me kerko
sa ma larg tash ti shko
sdua me qe ta di
se ku je tii tani

falje mos me kerko
sa ma larg tash ti shko
sdua me qe ta di
se ku je tiiii

falje mos me kerko
sa ma larg tash ti shko
sdua me qe ta di
se ku je tii tani

falje mos me kerko
sa ma larg tash ti shko
sdua me qe ta di
se ku je tiiii
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)