Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Kqyrni Shoqe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
kqyrni shoqe
Qka ka rritur nana o e o

kqyrni shoqe
Qka ka rritur nana o e o

e ka belin
o per dy kollana o

e ka belin
o per dy kollana o

kqyrni shoqe
dimijat me pika o e o

kqyrni shoqe
dimijat me pika o e o

edhe sonte
o bajrak ner qika o e o

edhe sonte
o bajrak ner qika o
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)