Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Blunt - Miss U

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Miss u Miss u Miss u

Ref: na ma mir e kena mu kon vet
po une ty du met harru
na ma mir e kena mu Kon vet
Po une ty S´muj met Harru 2x

hej uuu ke qitt off beaT hey
uuu naper rrug
kurr na sheh n´rruges kur na sheff
naa jena per me ta lon tyy pik n´rrobaa vi heyy

Aaa miss u girl Aaa miss u girl Aaa miss u girl
Aaa miss u girl Aaa miss u girl Aaa miss u girl

Miss u , Miss U , Miss U , Miss u , Miss U , Miss U
Miss u , Miss U , Miss U , Miss u , Miss U , Miss U

Ref: naa ma mir e kenaa mu konn vett
po unee ty duu met harru
na ma mir e kenaa mu Konn vett
Poo unee tyy S´mujj mett Harruu 2x

uuu Se ti sje ma me mu se nukk je mo me muu
hej uu Se nuk je zavndsimm meniher

Aaa miss u girl Aaa miss u girl Aaa miss u girl
Aaa miss u girl Aaa miss u girl Aaa miss u girl

Miss u , Miss U , Miss U , Miss u , Miss U , Miss U
Miss u , Miss U , Miss U , Miss u , Miss U , Miss U

Ref: naa ma mir e kenaa mu konn vett
po unee ty duu met harru
na ma mir e kenaa mu Konn vett
Poo unee tyy S´mujj mett Harruu 2x

Aaa miss u girl Aaa miss u girl Aaa miss u girl
Aaa miss u girl Aaa miss u girl Aaa miss u girl

Miss u , Miss U , Miss U , Miss u , Miss U , Miss U
Miss u , Miss U , Miss U , Miss u , Miss U , Miss U
Miss u , Miss U , Miss U , Miss u , Miss U , Miss U

Dj Blunt
Real 1
Iliross
E P J R wouuuuu .
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)