Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - T'behem Lot

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Zemer peshperi sa her tkuj toj ty e gjaki po me grin per ty dashuri per ty bukuro therr therr te zi qdo nat e lus hanen ti shoh ata sy ata sy te bukur qe mflak me kan kall sa her i shikoj diher sa e shoh

ne gjell te qoj pa me pyt as kush dashurija bani hije e bukurosh zoti te lut zoti per ty e per mu dua te bahem loti pikon syt e tu

Zemer peshperi sa her tkuj toj ty e gjaki po me grin per ty dashuri per ty bukuro therr therr te zi qdo nat e lus hanen ti shoh ata sy ata sy te bukur qe mflak me kan kall sa her i shikoj diher sa e shoh

ne gjell te qoj pa me pyt as kush dashurija bani hije e bukurosh zoti te lut zoti per ty e per mu dua te bahem loti pikon syt e tu

ne gjell te qoj pa me pyt as kush dashurija bani hije e bukurosh zoti te lut zoti per ty e per mu dua te bahem loti pikon syt e tu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)