Më mbaj mend (për 1 muaj)

Esad Ademi - Ne Mes Nesh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ti sa here je ik prej meje e perseri te une je kthy vet une te kom durua ska njeri qe rrin me ty je vetmja qe mi bre njemi zeza ne ket jet me ki than se je penduar po kjo sishte e verete mese meje tej o shpiriti jem ska ma dashuri nese do rrish nese do shkoshe per veti e ki nes mese meje edhe teje o shpirti jem morri fundi nese don fatin qe ta gjejsh gjeje tjeter kund ti sa here me ki lenduar shumm gabim te kom fala pergjithqka ka ndryshuar nuk jam une si ma pare je vetmija qe mi bre njemi zeza ne ket je me ki than qe je penduare por sishet e veretet ne mese mejse edhe teje o shpirti jem nese do rrishe nese do shkoshe per veti e ki ne mese meje ne teje o shpirti jem morri fund nese don fatin qe ta gjejsh gjeje tjere kun
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)