Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Gigolli - Kqyrni Shoqe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
kqyrni shoqe qa ka rritur nana ieo kqyrni shoqe qa ka rritur nana oo e ka belin o per dy kollana i e o e ka belin o per dy kollana oo .

kqyrni shoqe dimijat me vija i e o kqyrni shoqe dimijat me vija oo e ka na o bajrak ner qika i e o e ka nana o bajrak ner qika oo .......
jena motra kallbllak jena motra kallbllak lulija na ban rahat lulijen na ban rahat jena motra qika shum oj lulije oj llokum jena motra qika shum oj lulije oj llokum
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)