Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama (Buqja) - Hajde Ore Djal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
si ke puna per me dal tasht po me thu tjera fjal nuk e di pse me je idhnu nuk e di kon e ke ngu e kushe te ka rrejt o djal jalla po me lun mendsh qyshe po thojkan hallku jalla veq per keqe

refreni/2
o hajde haje djal me mu leri qka flet bota e mos u be marak o per fjalt e kota

sa shum mendjen ta kan ndrru e te kan rrejt e te kan mashtru a te kam than djal nje mi her as pak fjal mmos mi besu

por fjalt e huja more i ke ngu e nuk po she o djal dojn me na largu

refreni
hajde hajde djal me mu leri qka flet bota e mos u be marak o per flal te kota
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)