Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lori - Kur E Pash At Djalin Te Shkolla

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ooo kur e pash oj nane at djalin te shkolla...ooo at djalin te shkolla,o ja e mora nane ja desh u tranova..ooo ja desh u tranova.
O kur e pash oj nane at djalin n'qytete ooo...at djalin n'qytete.
o ja e mora nane ja desh me lan mente...ooo ja desh me lan mente.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)