Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albi - Un Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës

un te dua ty te dua pse ti shkove me harrove Un te dua ty te dua pse ti shkove me harrove
Un te dua vuaj per ty un te lutem kthehu ti
i vetmuar vuaj per ty un te lutem kthehu ti
(english)!!!
un te dua ty te dua pse ti shkove me harrove un te dua ty te dua pse ti shkove me harrove un te dua vuaj per ty un te lutem kthehu ti i vetmuar vuaj per ty un te lutem kthehu ti
(Gjermonisht)!!!
un qdo nat mendoj per ty se ne e patem at dashuri
Tiiiiii!!!!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)