Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Qaili - Sot A Neser

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
A shum fjal mkan than mu per ty
Se ty je largu, me shum djem po del
Gajle se ki edhe pse mke mu,
Sot a neser dot largoem,
Se tkam duru boll, ma mir heret
Se sa von jo nuk shkon me zort

ref 2x
Sot a neser dot largoem,
Se tkam duru boll,ma mir heret
Se sa von jo nuk shkon me zort

tekst 2
Dalim me shetit ne te dy,
Cdo djal ti e shikon,nuk te vjen gjinah
Aspak per mu se din se mshkatron,
Nuk te vjen gjihan aspak per mu,
Nervat mi shkatron,
Sot a neser dot largoem,
Se tkam duru boll,ma mir heret
Se sa von jo nuk shkon me zort,

ref 2x
Sot a neser dot largoem,
Se tkam duru boll,ma mir heret
Se sa von,jo nuk shkon me zort
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)