Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Qaili - Baba I Lules

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ej ngoni shok aman hjt more vllazni ev shamka bo puna vaki emeni vajz aman rash ne dashuri ev print esaj zdojshin me ni ani baba ilules thojke shum me prit ani spo kam qare un pa e grabit ej nidit heret aman hajde padal drrita o para shpis aman haj lulen e prit ov shpejt eshpejt aman nshpi e kamque ehajli koft orbir nana shum ogzue ani baba ilules kogjo ish ithnue ani nuk pat qare pa upajtue ej ej aman aman of of aman ej shum ma mir oshok kit pun me kuptue aty kudon qika haj duhet me shkue pa prit pakujtue po dalin ngatrresa mequ msitin qysh asht reni hije ka martesa.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)