Më mbaj mend (për 1 muaj)

TNT - Luje Belin Luje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Luje belin luje,
luje belin, luje mesin (houhouhouh)
luje shtatin luje,
luje shtatin, luje belin (houhouhouh) x2

[REF.:]
Ty gjithmone te pata n'kenge moj,
vetem sonte te kam prane moj.
Per rreth me sillesh goja sme flet,
skam guxim gjerpnush met prek.
Je sherbet kshtu ashiqare,
pa t'shti ne dore moj nuk kam qare
kot po dridhesh ske shpetim,
pa e shu kete afshin tim.

Luje belin luje, (x3)
luje shtatin luje
luje shtatin, luje belin
luje belin luje.

Luje belin luje,
luje belin luje mesin (houhouhouh)
luje shtatin luje
luje shtatin luje belin (houhouhouh) x2

[REF.:]
Ty gjithmone te pata n'kenge moj,
vetem sonte te kam prane moj.
Per rreth me sillesh goja sme flet,
skam guxim gjerpnush met prek.
Je sherbet kshtu ashiqare,
pa tshti ndore moj nuk kam qare
kot po dridhesh ske shpetim,
pa e shu kete afshin tim.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)