Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Krasniqi - Ti Spo Vjen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa shum net pa gjum mi fale
Ti Spo Vjen !!!!!
Frymen Ma ndale

Pse Spom jep Pak Dashni
Mé ke la ne halle
Pa Ty Treten....
Shpitin ma kalle(2x)

Ref:
Pa Ty Gjumi nuk pom ze
Pse zemren po ma then ???
Pse Sonte nuk po vjen ...?
Te kerkoj Ne Qdo Vend(3x)

Sa shum net pa gjum mi fale
Ti Spo Vjen !!!!!
Frymen Ma ndale

Pse Spom jep Pak Dashni
Mé ke la ne halle
Pa Ty Treten....
Shpitin ma kalle(2x)

Ref:
Pa Ty Gjumi nuk pom ze
Pse zemren po ma then ???
Pse Sonte nuk po vjen ...?
Te kerkoj Ne Qdo Vend(3x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)