Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Dauti - Shko Te Ajo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
te desha teper ,si askend tjeter.
por syt e mi sot,i mbyshe me vaj.
s'paske ndryshuar,siq kam menduar.
ne buzet,tua vjen era e saj.

(ref)

shko te ajo.mos u kthe tek une.
ndoshta atje,te pelqen me shum.
shko te ajo,se tash e di.
kush paske qen dhe kush je tani.

fjalen te dua,me s'po ma thua.
por une me zor ty,nuk do te mbaj.
s'paske ndryshuar,siq kam menduar,
ne buzet tua,vjen era e saj.

(refx2)

shko te ajo.mos u kthe tek une.
ndoshta atje,te pelqen me shum.
shko te ajo,se tash e di.
kush paske qen dhe kush je tani

s'paske ndryshuar,siq kam menduar
ne buzet tua,vjen era e saj.

la(28x)

(refx2)

shko te ajo.mos u kthe tek une.
ndoshta atje,te pelqen me shum.
shko te ajo,se tash e di.
kush paske qen dhe kush je tani

la(16x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)