Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dren Abazi & Zig Zag Orchestra - Jorgjica

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
kur te pashe
jorgjica, jorgjica moj
zemren ty ta dhash
2x
thone bota je i marre
jorgjica jorgjica
une per ty do te shuaj zjarre
jorgjica jorgjica

lla lla llaj llaj lla lla llaj
2x
do ta pi
o rakine, rakine moj
qe ta shuaj dhembshurine
2x
do ta bej goten therrime
jorgjica jorgjica
se kjo dogji zemren time
jorgjica jorgjica

lla lla llaj llaj lla lla llaj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)