Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tefta Tashko Koço - Kroi I Fshatit Tone

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
kroi i fshatit tone
uje i kulluar
cna buron nga mali
duke mermeruar(2x)

vene e mbushin uje
vajzat anembane

qypat o me uje
ato ne dore i kane
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)