Më mbaj mend (për 1 muaj)

BimBimma - Stop Dreaming

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
qe qe po vina me ni sen jom i pari nket round
edhe mak back nnigas better dog damn
met tkallxu ty mu qetash kon pengo llafi sekjt
nnigas niggas amo bon si djathi
nket fjal veq tash e thash rimat e mia
pse me thon une tukon methon B.I.G-ja B-ja bijaq
lash me qaq ferkat e ksaj bote
se je kam mdokesh mu ma si bithch se femna jote
du me dhes para se mem shti ngropen e zez
me bo pare bitchat edhe fama tash per mu je seokndare
tanBIZ vetit nalt sja maj se belan nuk e lypi po nuk iki pi saj

yehh qe sa jom nrep prej at'her kur nuk bi wek
edhe pse sjom feet gjou muj mi bo me lin vet
sjena vet kur doket qe rim vet him sert kryt njersitet
se bim nxet t'fshina pi tefterit si n'wrold me insert
klikit bonu kinse spo din sen mos e idh se kjo so
mikrosoft sistem oj dije qe ki ra niher qat'here sit bjen
kthim mrapa ska shancin e 2t se ki men
sjena organizat na nuk mirem me kthime
per ata qe hajn mut na mirem met dhime
jo qe noj sen po jau dhim veprimet(mut)
hala flen tu ja thith vetit majen e gishtit
un sit boj diqka bohet ngjarje e vitit
jom fillimi e trupi e fundi filmit se
fjala jem nPrishtin osht si New York llafi bigit

kur un po becki becki becki chake it chake it
rima gjujm rima blujm veq kur bin stiki iki
kush o ma sick i sicki kush o ma i smut smut
nese menon qe je qaq ajde i masum trut trut
nuk po du veq met tut nuk po du met tni qebon ika
kur e nin senin bel tu bo click clack click clika
kur e bon senin fresh sun e shtin as vesh ni lesh
be lesh po du me pas gjithqka maria maria maria maria
jeni bo si beba spom mereni vesh ka kakukikukaa a a nnana zemer
une kom shum ma shum e ti ke veq emer (emer)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)