Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da Ghost - Ghost Balboa

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Intro: Qu hec Qu Hec Qu hec Qu Hec qu Hec qu hec
: yeah yeah yeah shtynu veq pak se rrzon prap ghost balboa fly rima shum tima n\rpein tem shum palovA mShoj Thik se thik senin tem kqyri tu menu kullaT e Letres njo ka njo tu u rrzu Krejt Me mu Nalt tiert sun e mrrijn kun kerKa
: yeah men ghost men senet gjithmon ikom Nalt prej Reperav dihet qe veq une sarik Talent potencial pidh Same me taktitk veq sdu mu fik u nal reduktor o sa shum kom qef kush rrehet ekush Kopjohet Kshtyt qe lene Repin lene ne dor Tem se jom i smut e i qART veq en ven tem
Ref : Qu Hec Qu Hec qu hec qu hec .
se ma i Qarti knej qu hec qu hec qu hec qu hec

Kush k FLOw a more ropt Ti Qin Ky djali
kQyre has ne sy se s'shkon ma kurr sti nali
mus mu silll kurr ski zgjidhje nese ebon per shmek shnosh se e gjejm naii zgjidhje amo lek jo amo jo po veq tash e mas jo oh
un edi qe pot kall qyky zoo se sosht si ti po ti si une ishe kon hekri yt n'oqean
fol me mu kur te gjan e per pidha spo foli se folum kurr na ngohen edhe na dojn mirpo kA edhe asI qe kopjohen amo shonsh kur tje i Qart sen Qart ta bjen i Qart krejt njerzit edhe fljet krejt i len
Ref:Qu hec qu hec qu hec se ma i qARTI KNEJ QU HEC qu hec qu hec qu hec qu hec .
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)