Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da Ghost - Mos Lyp Ma Mirë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ekrem Gj.

hina n'club, shoqnia n'club...
nxet, nxeht thu se po piqet flija n'club
kah te kthejsh kryt, sheh veq qika n'club
qdo femne ja ka msy minumum 10 hiqa n'club
fuck thems jom vesh nice ni qante argjend.
femna jote o' kam qelet si me kan patent
mfal man, nuk kom faj man
ishalla spo te shkon ne men naj ferrk a naj sen
djathtas ushtrine, e majtas jackson colen
doren nalt manga posht e thekson oren
qdo levizje ne element tetshja e ndrron moden
um mshon ne tripa ton dije ta ndrrojm edhe te folmen
bonice bitch, ki pune me njerz ne mosh
fol 2 her meniher ne mes hin me shnet koll
ej ghost kjo shoqja e ka ni shoqe per ty
e ka ni gjyp, ne cilin HOTEL po don me ja msy...

Ref:

Mos lyp ma mir se ma mir sun gjen
trupi po te livrit sdi a pe vren

Muzika detyren pe kryn mir o kah te nxeh
kce mos u ndal ti shoh durt YEE

Da Ghost:

oww, boy kush po vjen
ghosti do rapera pa frym i len
ja kan inati po sun i bojn sen
merdhinu jasht ska me hi ne shkall tem
respekt veq per rrug
kom mu bo... per njerzt e mi besnik
jom hot, tjert lpihen e une e kom
homie leje krejt kur e sheh qe spo te shkon
hade.. lema mu kshyre shpija qysh kallet
maje femnen se po dridhet spo ndalet...
tripa te popullores cakrroni gotat
shllajfitni femnat mos i hargjoni rrotat
e kom program sonte me rexh krejt
kush dojn le te qarrtet tjert i lo flejt
se qeshtu bohet edhe shkon me mu
krejt pesh mu qu se ska me mu.. ahaaa....

Ref:

Mos lyp ma mir se ma mir sun gjen
trupi po te livrit sdi a pe vren

Muzika detyren pe kryn mir o kah te nxeh
kce mos u ndal ti shoh durt YEE
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)