Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da Ghost - Gacë E Mlutë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
yess yeeehh yeehh yeehh
ooouuouuoouuu.
krejt menojn qe je engjull
se pamje kii tonat tmirat
qefin n maksimum e kii
nuk ta prish kerkush
e sidomos n shpi
prindt menojn qe tkan weq 1
kerkun nuk kan se ti
po kur te kqyrsh
mir e kan se vshir e kan
kur nuk je me ta me
ty kontroll nuk kann
e bash qat her ti ndrron vepron
ftyra jote e ver8
make money money
ska lidhje me sa vett.
menon ku me kan sonte gjithqysh me dal nja dy shoqe
me veti peshqt e vegjel me ti nal
se ti kur ti msyn ti msyn me shumiq me nxan naj njo qe e ka t madh gjepin ndeti vikendic.
trip je Ego weq per veti menon
e jep shtir e jep weq sa per trip e kallxon ..tipat pin pin e palohen si .....?
weq ka edhe ksi si na
qe na e dina qe jeee

Ref :
Ej gacccc ti u prishe na ke dal prej dore
Gacc ke ket loj se njerzve n qaf na morre (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)