Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Konci - Sy Femije

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pas nje dritare nuk hyn me jet
dy sy femije denuar perjet e vetmja loder mbeti per te ky fat
i trisht dimer i ftohte ne pafundsi
Merr nje leter te shkruar zemer e vogel renkon ref: Un vetem dua te jem i lire mbi token time qe legjendat tthon se me takon (houhouhou)

Dikush gaboi smund ta kuptoj nje jet pa ngjyra qe smund ta jetoj si nje krijes e zotit plot me miresi kjo zemer e vogel prap renkon

ref:
Une vetem dua te jem i lire
nje bote plot ngjyra ku urrejtja
kthehet ne dashuri te mbaj ne duar nje diell te ri mbi token time qe legjendat thon se me takoonnn...me takon.... te jem i lire gjithmonnnn....
Une vetem dua te jem i lire nje bot plot ngjyra ku urrejtja kthehet ndashuriiiiii.... ref:une vetem dua te jem i lire mbi token time ku legjendat thon se me takon .......
Duhet forc duhet te gjesh forc por zgjohu eja me merrrrr..........
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)