Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adea Pula - 28 Nentori

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
28 nentori dita e flamurit dita e kosoves dita e bajram currit
28 nentori dita e shqipris dite e kosoves dita e pavarsis o ismajl qemajli te lumt ajo dor qe para gjith botes ngrite flamurin ne vlor
isa boletini trim i dheut luftoi pergjakshem per shlirimin e atdheut
luigj gurakuqi ideolog shqiptar punoi per njohjen e identetitit kombtar
(2)ref...
28 nentori dita e flamurit dita e kosoves dita e bajram currit
28 nentori dita e shqiperis dita e kosoves
dita e pavarsis
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)