Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - O Moj Kenga Labe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O moj kenga labe
cme bere per vete
vetem ti dhe nena
u dergjet mbi djepe

Dhe kur zen e nenes
ma rrembeu jeta
u ktheva te djepi
prap aty te gjeta

Vetem ti dhe nena
me moret per dore
vetem me ty hodha
vallen burrerore

Vetem me ty vrava
lotin kur pikoi
vetem me ty ndava
dhimbjen kur rendoi

Jet o jet e madhe
po do te me velesh
me nje iso labe
dua te mpercjellesh

Vetem me ty jeta
kurr nuk mu rendua
ke rrembeu vdekja
ne krahet e tua
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)