Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Hajde Djalo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te sokaku portes
cu pengova o
tretem kur me flet
skuqem kur te shoh

Hajde posht dritares o
se me mori malli o
hajde se mbarova o
hajde hajde o djalo

Me cepin e syrit
te shikoj djalo
tretem kur me flet
skuqem kur te shoh

Posht dritares sime
eja e kalo
tretem kur me flet
skuqem kur te shoh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)