Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi - Te Ajo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ik tani nga un po te them.
keq me per ty nuk me vjen
rri larg e kurr mos u ktheee
n`zemer me vend ti nuk ke
nuk do të vuaj kurr
nuk do të dehem dot
por asnjeher ne jet nuk te thash
e sdo ta them me sikur sot.

REF:
Zemer ti nuk ke e di
do tjetoj më mir un pa ty.
malli asnjëher per ty sme merr.
un kërkova drit eee tiii...
me dhe terr

Tani nisu shko te ajo
thuaj se sa shum ti e do
mua përjet ti më harroooo
ik dhe me të tash jetoo
nuk do të vuaj kurr
nuk do të dehem dot
por asnjëher në jet nuk te thash
e sdo ta them më sikur sot..

REF 2x:
Zemer ti nuk ke e di...
do t'jetoj më mir un pa tyy.
malli asnjëher për ty smë merr.
un kërkova drit e tiii ..
më dhe terr
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)