Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Ku Je Fati I Zi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
dola ne dritare isha tuj mendu dashurin e pare smundem me haru,dashurin e pare smundem me haru.

a te kujtohet ajo dite kur na binte shi zemrat na u ndan ne me lot ne sy,zemrat na u ndan ne me lot ne sy.

ref.2x
prite prit cdo dite me kaloj nje dit ende ty te pres ku je fat i zi,ende ty te pres ku je fat i zi

a te kujtohet ajo dit kur na binte shi zemrat na u ndan e ne me lot ne sy,zemrat na u ndan e ne me lot ne sy.

duart po me dridhen floket me jan zbardh ende e kujtoj dashurin e pare,ende e kujtoj dashurine e pare.

ditet e ardhmerise tash une i kerkoj por smundem ta gjej se ajo me shkoj,por smundem ta gjej se ajo me shkoj.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)